Місто

К-сть год/міс

Проживання зл/міс

Харчування

Медична книжка

Робочий одяг

Досвід/польська

Чол./жін./сімейні пари

Ч

К-сть осіб

Дата приїзду

ШВАЧКА НА ПРОЕКТ PROSEAT

1) Діяльність: завод займається виготовленням автомобільних сидінь.

2) Кандидати: жінки та чоловіки від 25-ти до 45-ти років.

3) Місто праці: Czechowice Dziedzice / Чеховіце, воєводство Шльонське,
недалеко від Катовіц, Белскі-Бяло. Завод розташований у Чеховіце на кордоні з містом Бельсько-Бяла. В околицях знаходяться Судецкой Бескид (гори) і Живецьке озеро - дуже гарна місцевість. В Чеховіце і Бельсько-Бялій є багато магазинів, торгових галерей, кінотеатрів, ресторанів. До Чеховіц можна дістатися потягом прямо з Катовіц або Варшави.

4) Зарплата: 15,53 zł/год netto + можуть бути сертифікати резидента.

5) Графік роботи: з понеділка по п'ятницю, 3 зміни по 8 годин (з 06:00 до 14:00, з 14:00 до 22:00, з 22:00 до 06:00) або 2 зміни по 12 годин (з 06:00 до 18:00, з 18:00 до 06:00) в суботу робота по 9 годин в день, є дві перерви по 15 хвилин. 210-240 робочих годин в місяць.

6) Проживання: роботодавець надає житло – 100,00 зл в місяць, в 500 метрах від підприємства, 3-4 людини в кімнаті. Є можливість окремого проживання для сімейних пар.

7) Вид трудового договору: umowa zlecenie.

8) Обов’язки: пошиття виробів, обробка заготовок, елементів чохлів для машинних сидінь ті підголовників, контроль якості продукції, виконання обов’язків згідно з інструкціями. Робота виконується стоячи, є спеціальний столик при швейній машинці, який регулюється під зріст працівника, щоб було зручно спертися, ноги стоять на спеціальному герметичному килимку, щоб регулювати вагу тіла.

9) Додаткова інформація:

- обов’язковим є досвід роботи швачкою мінімум 3 роки,
- потрібен досвід роботи на підприємствах пов'язаних з пошиттям елементів чохлів для машинних сидінь,
- вітається досвід роботи зі шкірою та грубими тканинами,
- обов'язково потрібно вміти поводитися з шкіряними виробами та тканинами, які використовувані при пошитті чохлів для машинних сидінь,
- необхідне вміння шити на двоголковій машинці та на оверлоку з 3 і 5 нитками,
- роботодавець надає робочий одяг (штани, а в зимовий період теплі кофти),
- робота не на акорд, але є темп роботи,
- завод чистий, температурний режим відповідає нормі,
- в перший робочий день є можливість пройти навчання в «школі швачок». Надається можливість попрацювати на швейних машинках. Цей тренувальний день оплачується так само як і кожен наступний.

10) Необхідні документи: можливе працевлаштування по Візі, а також по режиму «Без віз» за умови, що кандидат буде виготовляти карту побиту.