Місто

К-сть год/міс

Проживання зл/міс

Харчування

Медична книжка

Робочий одяг

Досвід/польська

Чол./жін./сімейні пари

Ч

К-сть осіб

Дата приїзду

1) Діяльність: фабрика з виробництві м’яких меблів.

2) Кандидати: чоловіки від 25 до 45 років (виняток: якщо досвідчений кандидат – може бути до 50 років).

3) Місто праці: Dobrodzień (Добродзень).

4) Зарплата: 17,00 zł/год nett за виробіток понад норму включається бонус: 101% = 50,00 злотих брутто бонус і так за кожен 1% наступна система бонусів + проживання безкоштовне.

5) Графік роботи: з 06:00 до 14:00 або з 05:00, перерва 15 хв. Робота з понеділка по п'ятницю по 9-10 год, в суботу робота 8-9 год. 45-72 робочих годин на тиждень, 220-240 робочих годин в місяць.

6) Проживання: 500 м від місця роботи, в кімнаті по 3-4 людини, є можливість поселення сімейних пар до окремої кімнати. Проживання безкоштовне, якщо працівник виконує 100% від щомісячної норми, до цього додається вартість прибирання – 25,00 злотих нетто кожен місяць. Якщо працівник не виробить норму - вартість житла становить 300,00 злотих + 25,00 злотих на місяць (за прибирання).

7) Вид трудового договору: Umowa zlecenie.

8) Обов’язки: робота на виробничій лінії, оббивка меблів відповідно до макетів тканиною або шкірою, елементи не повторюються.
Вимого до кандидатів:
- Досвід роботи на посаді оббивальника меблів – мін. 2 роки обов'язкова умова!
- Вміння роботи з інструментами для оббивки, навички ручної роботи, хороша організація робочого місця, досвід роботи в сфері оббивки з тканини та шкіри.

9) Додаткова інформація:
- Робочий одяг: зазвичай штани та сорочка. Після місяця відпрацювання роботодавець надає працівнику корпоративний одяг.
- Через місяць буде проведений аналіз ефективності роботи працівника, після чого відповідним працівникам будуть запропоновані довгострокові легалізаційні документи, можливість продовження контракту та рішення з ким продовжувати співпрацю на заводі.
- Завод чистий, температурний режим відповідає нормі.
- Є можливість працювати в групах по 3 людини під керівництвом досвічених спеціалістів, які розмовляють російською мовою.
- Кожному кандидату надається можливість навчатися протягом 1 місяця роботи.

10) Необхідні документи: Можливе працевлаштування по візі, а також по режиму "Без Віз".