Місто

К-сть год/міс

Проживання зл/міс

Харчування

Медична книжка

Робочий одяг

Досвід/польська

Чол./жін./сімейні пари

Ч

К-сть осіб

Дата приїзду

ПРАЦІВНИК НА ПОШИТТІ ЗАХИСНИХ МАСОК KLER

Працівники на пошиття захисних масок для обличчя (може бути мінімальний досвід в пошитті)

1) Діяльність: KLER є виробником високоякісних домашніх меблів. Фабрика виробляє дивани, кутові дивани і крісла. Це компанія, яка працює 45 років. Співробітники несуть відповідальність за пошиття меблів відповідно до рекомендацій замовника. Через пандемію коронавіруса замовник частково перетворив виробництво в пошив масок для обличчя. Співробітники шиють компоненти на машинах ADLER, відомих в швейної промисловості протягом багатьох років. У компанії вже працює понад 100 співробітників з України.

2) Кандидати: чоловіки, жінки та сімейні пари. Немає вікових обмежень.

3) Місто праці: Dobrodzień.

4) Зарплата: ставка 16,00 злотих нетто за годину. При хорошій ефективності роботи та старанні, передбачене преміювання від фабрики.

5) Графік роботи: 6 днів на тиждень по 10-12 годин. Велика кількість робочих годин протягом місяця. Загальні зміни з 06:00 до 16:00 або з 05:00 до 15:00.

6) Проживання: Житлом забезпечує роботодавець. Хороші умови проживання. Вартість проживання становить 100,00-150,00зл/міс.

7) Вид трудового договору: Umowa zlecenia.

8) Обов’язки:
Робота на швейній машині ADLER. Потрібні мінімальні навички шиття на машині. Працюють в основному сидячи за машиною. Пошиття масок для обличчя.

9) Додаткова інформація:
- У разі якщо кандидат не має PESEL, то в обов'язковому порядку фірма подає документи на виготовлення PESEL вартість 75 zl.
- Співробітники повинні бути в зручному робочому одязі. Взуття має бути закрите.
- Головною вимогою є бажання вчитися шити. Тобто кандидати розглядаються з мінімальним досвідом роботи.

10) Необхідні документи: Віза D05 від 3 міс. Можливе працевлаштування по режиму "Без Віз".