Місто

К-сть год/міс

Проживання зл/міс

Харчування

Медична книжка

Робочий одяг

Досвід/польська

Чол./жін./сімейні пари

Ч

К-сть осіб

Дата приїзду

РОБОТА НА ПОШТОВИХ ВІДДІЛЕННЯХ INPOST

1) Кандидати: Чоловіки, жінки та сімейні пари віком до 50 років. В індивідуальному порядку уточнюються кандидати старшого віку.

2) Місто праці: територіально відділення знаходяться по всій території Польщі (Познань, Катовіце, Сосновец, Жешув, Бельско-Бяла, Гданськ, Варшава, Краків, Познань, Білосток, Ополе).

3) Зарплата: 14,00 злотих нетто за годину (+ до 1,20 зл/год премія за відвідування та ефективність роботи). Є можливість отримувати аванси після 2-ох тижневого відпрацювання. Заробітна плата становить від 3000,00-3400,00зл.

4) Графік роботи: Графік в кожному місці може бути різний. Робочі зміни: вечірні та нічні. Зазвичай робочий графік такий: 5-ти денний робочий тиждень, 10-ти годинний робочий день.

5) Проживання: комфортне житло з усіма зручностями. В кімнатах орієнтовно проживає 4-6 чоловік. Житло знаходиться неподалік роботи. Проживання надається за 400,00зл в місяць (включаючи трансфер від житла до роботи). Кошти знімаються зі зарплати.

6) Вид трудового договору: Umowa zlecenia.

7) Вихід на роботу можливий через 1-2 дня після приїзду

8) Обовязки: Сортування поштових посилок, розгрузка, погрузка.

9) Додаткова інформація:
- Робочий одяг: взуття може надаватись.
- Знання польської мови не вимагається, але може бути додатковим плюсом.
- Досвід праці не потрібний. Всього навчають.
- Необхідні речі для проживання: Посуда, постіль, кухонний інвентар надається. По бажанню працівник може звісно із собою мати свої речі.
- Одноразове вирахування із першої заробітної плати в розмірі 100.00зл за медогляд. Якщо маєте діючий польський медогляд, по приїзду повідомляєте цю інформацію.

10) Необхідні документи: Віза від 1-2 міс. Можливе працевлаштування по біометричному паспорту. Мінімальна кількість днів для оформлення по "БЕЗ ВІЗ" може становити від 1-го місяця.