Український ринок страхування перебуває у процесі становлення і ми мали унікальну можливість взяти участь у цьому процесі й підняти українське страхування на якісно новий рівень.

 Компанія "Софтмакс" приєдналась до страхової групи «PZU Україна».

 Група PZU є однією з найбільших фінансових інституцій Центральної та Східної Європи, яка об'єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литви, Латвії, Естонії та України, понад 16 тисяч співробітників, і пропонує своїм клієнтам понад 200 страхових продуктів.

 Група PZU в Україні — це поєднання 20-річного українського досвіду з 200-річними європейськими традиціями Групи PZU у страхуванні.

 Традиції Групи PZU сягають 1803 року, коли в Польщі була заснована перша страхова компанія Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU SA) (Загальний Заклад Страхування Акціонерне Товариство).

 Лідер серед ТОП-20 страхових компаній за преміями е-полісів ОСЦПВ:
ПЗУ Україна - №1 за кількістю вкладених договорів та за кількістю отриманих премій з е-полісів ОСЦПВ (Автоцивілка) за період 2018 - 2019 рік:
Кількість оформлених е-полісів ОСЦПВ – 212 тис. договорів;
Кількість зібраних премій – 184 млн. грн.
 Лідер на ринку туристичного страхування України:
Найбільша кількість подорожуючих за кордон довіряє свою безпеку українській PZU. Найпопулярніші напрямки серед наших туристів – країни Європи, Азії та США.
 Найбільша виплата у страхуванні життя:
Протягом 2015 року компанія «PZU Україна страхування життя» провела перші виплати по 10-річним накопичувальним договорам страхування життя. Обсяг виплат перевищив 200 млн. грн., що складає майже 50% виплат всього страхового ринку України.


 PZU залишається надійною компанією, що уважно контролює свої фінансові показники

Бренду PZU довіряє понад 22 млн. клієнтів.
Ми працюємо для ВАС!