• Блог
 • Корпоративна пошта

  Корпоративна пошта

  Багато хто користується безкоштовними поштовими скриньками - наприклад @ gmail.com, @ mail.ru, @ yandex.ru, @ ukr.net і тд.
  Якщо ви, або ваш сайт представляє бізнес або компанію, очевидно, що безкоштовна поштова скринька створює не дуже серйозне враження.

   

  Корпоративна пошта - це:

  • Електрона поштова скринька у якої - після символу @ використовується адресу сайту (ваш домен). Звідси й назва - корпоративна.

  • Можливість створити будь-яку кількість корпоративних поштових скриньок, з відзнакою в іменах до символу @. Наприклад: manager @, sklad @, help @, director @, і т.д.
   Дати доступ до різних поштових скриньках корпоративної пошти - різним людям (співробітникам підприємства), відділам, філіям і т.д.

  • Для роботи з корп. поштою використовуються он-лайн поштовий клієнт (переглядач), популярного поштового сервера. Приміром gmail.com, mail.yandex.ru і тд.

   

  Листи з вашого сайту і Спам

   

  Другий дуже важливий момент який виникає у необхідності підключення 'Корпоративної пошти' до вашого сайту - це зменшення ймовірності попадання вихідних листів (повідомлень) від вашого сайту в Спам. Іншими словами - визначення такого листа (поштовим клієнтом одержувача) як 'Спам'.

   

  Якщо для листів, які відправляє ваш сайт, використовує внутрішній механізм відправлення листа - то велика ймовірність їх фільтрації як 'Спам'. При використанні SMTP 'Корпоративної пошти' і відправлення листа (імені вашого сайту і з серйозного сервера) ця ймовірність сильно знижується.

   

  Залишити коментар

  comments powered by Disqus
  Професійне створення сайтів, просування, інтернет-реклама
  9.5 з 10 базується на 138 відгуках наших клієнтів
  замовляйте створення сайтів, просування, інтернет-рекламу, працюєемо у Львові та Україні