Починаючи підприємницьку діяльність, необхідно подумати про вибір організаційно-правової форми ведення бізнесу. Найбільш простим є реєстрація фізичної особи підприємцяі (ФОП).

До переваг роботи ФОП можна віднести:
- більш просту процедуру реєстрації, якщо порівнювати з юридичною особою;
- бухгалтерський облік набагато простіший, ніж у юридичної особи;
- можливість платити меншу суму податків, ніж працюючи на загальній системі оподаткування.

Якщо Ви тільки починаєте підприємницьку діяльність і маєте невеликий стартовий капітал, то оформлення ФОП буде найбільш прийнятним варіантом.

Не варто забувати, що зареєструвати Вас як підприємця можна буде тільки за адресою прописки.

При виборі системи оподаткування для ФОП в першу чергу варто звернути увагу на спрощену систему оподаткування. При постановці на облік у податковій адміністрації необхідно вибрати систему оплати єдиного податку (I, II, III, V група). Для цього необхідно відповісти на наступні питання:

- Кому будуть надаватися послуги або продаватись продукція - фізичним або юридичним особам?
- Яку максимальну суму доходів за рік Ви плануєте отримати? Спрощена система оподаткування має обмеження по сумі річного обороту.
- Чи не є вид Вашої діяльності забороненим для роботи на даній системі оподаткування?

Втім, при проведенні первинної консультації ми обов'язково привернемо Вашу увагу до всіх нюансів, які можуть вплинути як на оформлення фізичної особи - підприємця, так і на Вашу подальшу діяльність в якості приватного підприємця.

Обравши систему оподаткування для сплати єдиного податку, Ви можете розраховувати на наступне податкове навантаження:

- I і II групи - оплата фіксованого податку до 250 грн./міс., а так само єдиного соціального податку в розмірі 34,7% від мінімальної зарплати - за станом на 01.01.2012 мінімальна зарплата становить 1073 грн.
- III група - оплата 5% від доходу без ПДВ або 3% від доходу, але з оплатою ПДВ. Так само сплачується єдиний соціальний податок від мінімальної зарплати.
- V група - оплата 10% від доходу без ПДВ або 7% від доходу, але з оплатою ПДВ. Так само сплачується єдиний соціальний податок від мінімальної зарплати.

У разі зміни видів діяльності Вашої фізичної особи - підприємця, або зміни адреси прописки ми зареєструємо ці зміни. А кваліфіковані фахівці бухгалтерського відділу нашої компанії нададуть послуги з підготовки і здачі звітності фізичної особи - підприємця.

До послуг по відкриттю ФОП зазвичай входить:
- безкоштовна первинна консультація;
- підготовка необхідного пакету документів;
- реєстрація ФОП у Львові;
- постановка на облік у районному відділенні пенсійного фонду;
- постановка на облік у районній податковій адміністрації;

Для здійснення реєстрації необхідно надання наступних документів та інформації:

- копія ідентифікаційного номера - податковий номер фізичної особи;
- копія паспорта;
- інформація про види діяльності підприємця, можна підібрати самому (КВЕД) - або фахівці нашої компанії допоможуть Вам в цьому.

Порядок роботи:

Для початку процесу реєстрації майбутньому підприємцю необхідно нотаріально оформити довіреність на співробітників нашої компанії. Отримати зразок довіреності можна на e-mail, факс або безпосередньо під'їхавши в наш офіс.

Термін реєстрації: 7 робочих днів.

Вартість послуг по реєстрації підприємця в Львові становить 1500,00 грн. Додатково оплачуються послуги нотаріуса - в середньому 300 грн., і еквівалент єдиного податку за один місяць при виборі фіксованої ставки єдиного податку.

Можлива термінова реєстрація ФОП, ціна і терміни обговорюються індивідуально.