1. Отримання виписки, витягу, довідки з державного реєстру

Вилучення, витяг - у цій довідці вказана найбільш розширена інформація про юридичну або фізичну особу на момент подачі запиту - назва, код, місцезнаходження, контакти, директор, засновники, дата державної реєстрації, види діяльності, хто і коли реєстрував.
Зазвичай витяг запитують нотаріуси, банки та інші установи для укладення угод. У вилучення немає терміну дії але, як показує практика, суб'єкт, який його запитує завжди хоче, щоб витяг був отриманий в день коли її слід надати за місцем вимоги.
Виписка - цей документ, який замінив свідоцтво про державну реєстрацію, у виписці з Єдиного державного реєстру зазвичай наводиться така інформація - назва, код, місцезнаходження, керівник, чи перебуває у стадії ліквідації.
Виписка не має терміну дії, зазвичай запитується банківськими установами, а також входить в пакет документів для участі в тендерах, може вимагатися ліцензіатом для отримання ліцензії.
Довідка - у документі вказуються всі реєстраційні дії, які були здійснені державним реєстратором - зміна директора, зміна засновників, зміна назви, і т. д.
Всі ці види документів можна дуже швидко отримати, звернувшись до нас із запитом. Отримання цих документів нашими фахівцями зазвичай займає не більше двох робочих дні.

Назва документу Вартість/грн. Необхідні документи
Витяг 250 Код ЄДРПОУ
Виписка 150 Поставити печатку на довіреності на отримання виписки
Довідка 250 Поставити печатку на довіреності на отримання довідки

 

2. Внесекння щорічного підтвердження в ЄДРПОУ

Згідно п. 11 ст. 19, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», юридична особа зобов'язана щороку подавати державному реєстратору форму для підтвердження відомостей про юридичну особу.
Якщо Ви не підтвердите відомості про свою компанію, можуть виникнути такі наслідки:
- не зможете зареєструвати будь-які зміни по підприємству;
- районна адміністрація автоматично повідомить податкову адміністрацію про непідтверджені відомості. Наслідки цього можуть бути різні - від відмови у прийнятті податкової звітності до анулювання свідоцтва платника ПДВ.
Замовивши у нас послугу підтвердження відомостей в Єдиному державному реєстрі, Ви отримаєте результативне виконання робіт без негативних наслідків зазначених вище.
Для цього необхідні: підпис директора компанії і печатка на формі встановленого зразка і довіреності, яка готується нашими фахівцями.
Термін надання послуги: 1 робочий день.
Вартість послуги: 150 грн.

3. Супровід відкриття розрахункового рахунку в банку

Кожній юридичній особі для провадження господарської діяльності необхідно відкриття розрахункового рахунку в банківській установі. Наша компанія надає юридичну і консультаційну підтримку при відкритті банківського рахунку. Процедура відкриття рахунку відбувається в два етапи:
1. Відвідування нотаріуса для підписання банківських карток, засвідчення копії статуту та виписки.
2. Відвідування банківської установи для підписання договорів на розрахунково-касове обслуговування, а також договорів на використання клієнт-банку і т. д.
Для відкриття розрахункового рахунку Вашій компанії необхідні документи та інформація:
- витяг з державного реєстру компанії;
- статут;
- протокол про призначення керівника компанії;
- довідка з органів статистики;
- довідка з пенсійного фонду про сплату єдиного соціального внеску;
- довідка про постановку на облік у районній податковій інспекції/4-ОПП;
- присутність директора компанії з оригіналами паспорта, ідентифікаційного/податкового номера, і печаткою підприємства;
- інформація про банківську установу, в якій буде відкриватися розрахунковий рахунок - назва і адреса, які вказуються в банківських картках або зразки банківських карток;
- отримання витягу з ЄДРПОУ;
- копії паспортів та ідентифікаційних/податкових номерів засновників.
Маючи вищезазначені документи та інформацію, ми зможемо оперативно супроводжувати процедуру відкриття розрахункового рахунку для Вашої компанії.
Термін надання послуги: 1 день.
Вартість послуги: 250 грн.
Додатково оплачуються послуги нотаріуса та отримання витягу, у разі необхідності.