• SEO оптимізація
  • SEO просування сайтів в інтернеті

    Оптимізація сайту? СЕО

     Що таке SEO?

    SEO є абревіатурою від Search Engine Optimization, що в перекладі означає оптимізація під пошукові системи або просто пошукова оптимізація. Подивимося, як розглядають SEO в мережі Інтернет.

     

    SEO - це форма онлайн маркетингу, пошукова оптимізація або пошуковий маркетинг. Це процес створення сайту та його максимальну релевантнтність контенту як для пошукових систем, так і для користувачів. Успішний пошуковий маркетинг (SEO, SEM) допомагає сайту займати високі позиції за релевантними ключовими словами і фразами в результатах пошуку.

    ВАРТІСТЬ SEO ОПТИМІЗАЦІЇ САЙТУ

     

    ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

    Внутрішня оптимізація сайту – це цілий ряд дій, пов’язаних з роботою над сайтом: від технічних характеристик до перелінкування контенту. Важливо зрозуміти, що мета внутрішньої оптимізації – зробити сторінки сайту максимально привабливими саме для пошукових роботів. А пошуковикам, насамперед, цікаві ваші тексти і їх «корисність», а також теги. Про деякі з них – нижче.

    Title – опис сторінки. Пошуковики приділяють цьому тегу особливу увагу. В цей тег необхідно вписати ваше ключове слово, тоді пошуковику буде зрозуміло, що ваш сайт просувається за ключовим словом, що стоїть в цьому тегу. А ще Title – це назва вашого сайту, яке буде показуватися в пошуковій видачі. І звичайно, назва сайту має бути читабельною і привабливою. Тоді у користувача буде менше спокус обійти ваш сайт стороною і піти до конкурентів.

    Meta Keywords. У цей мета-тег вписуються ваші ключові слова, причому ці слова повинні зустрічатися в тексті сторінки.

    Meta Description. У цей мета-тег вписується опис вашого сайту. Деякі пошукові системи (Google) показують вміст цього тексту у видачі у вигляді сніппета – текстової інформації під назвою вашого сайту. А значить, і тут має сенс попрацювати над привабливістю.

    Ключові слова. Кожна сторінка сайту повинна містити максимум 2 запити на сторінку. У кращому випадку одному запиту повинна відповідати одна сторінка сайту.

    Також на сприйняття вашого сайту пошуковими машинами впливає таке поняття, як юзабіліті. Юзабіліті (Usability) – це властивість продукту бути придатним до використання. Наскільки сайт може бути корисним для користувача? Ця характеристика звернена, насамперед, до живих відвідувачів сайту. Як таку, пошукові машини її не оцінюють, але вона впливає на ранжирування. Чим вище юзабіліті, тим успішніший ваш сайт, тим краще продається продукт, тим вище трафік, як наслідок, вище видача в пошукових системах. Усе взаємопов’язано.

    Внутрішня перелінковка – це зв’язування сторінок посиланнями таким чином, щоб вся статична вага розподілялася між потрібними і пріоритетними сторінками і не йшла на неважливі.

    Приклад: в одній з статей сайту ви згадуєте велосипед. Ви можете зробити слово «велосипед» анкором (текстом посилання) і послатися на інший розділ вашого сайту, який присвячений тільки велосипедам.

    Професійне створення сайтів, просування, інтернет-реклама
    9.5 з 10 базується на 138 відгуках наших клієнтів
    замовляйте створення сайтів, просування, інтернет-рекламу, працюєемо у Львові та Україні