• Блог
 • SSL сертифікати для сайту

  На сьогоднішній день SSL сертифікати є основою безпеки в мережі Інтернет, захищаючи конфіденційну інформацію, що пересилається по всьому світу, від несанкціонованого доступу. Завдяки використанню SSL сертифікатів, ми можемо бути спокійні, адже ризик витоку інформації при її передачі виключений, і ніхто не дістане наші персональні дані або дані наших платіжних карт, введених при оплаті в інтернет-магазинах.

  Будь-яке підприємство, що піклується про свою репутацію, співробітників і клієнтів, має приділяти належну увагу безпеці та безпеці особистих даних, які використовуються в бізнесі. Якраз тут і приходить на допомогу використання довірених SSL сертифікатів.

  У сучасному світі існує безліч загальних підстав для придбання SSL сертифікату безпеки сайту.

  По-перше, дані, що передаються по мережі Інтернет і навіть по внутрішній мережі, потребують конфіденційності. Іншими словами, користувачі не хочуть, щоб логіни, паролі, адреси електронних пошт, номери їх кредитних карт, дані банківських рахунків та інші особисті дані могли бути виявлені в Інтернеті.

  По-друге, дані повинні залишатися цілісними і недоторканними. Тобто повинна виключатися можливість того, що хакер перехопить транзакцію, проведену онлайн, і перенаправляє її на вигідний йому рахунок, або внесе певні зміни, які в наслідку можуть згубно позначитися на довірі клієнта до Вашого веб-ресурсу.

  По-третє, хто поважає себе, просто зобов'язаний подбати про те, щоб її клієнти та відвідувачі сайту були впевнені в достовірності даних.

  І останнє, але не менш важливе, підставою для використання SSL сертифікатів є виконання національних та міжнародних приписів про захист інформації. Особливо, якщо Ви плануєте розширення Вашого онлайн-бізнесу на міжнародний ринок, необхідно подбати про SSL захист каналу зв'язку з Вашим веб-сайтом.

  Яке ж практичне застосування знаходять SSL сертифікати в сучасному суспільстві, де своє місце міцно зайняли електронна комерція, виконання робіт онлайн і надання послуг в мережі Інтернет?
  Використання SSL сертифікатів доцільно в наступних випадках:

      Щоб забезпечити безпечну комунікацію на поштовому сервері.
      Щоб захистити по транзакції кредитних картах, що проводяться онлайн. З кожним роком зростає число користувачів, які оплачують товари і послуги в Інтернеті. SSL покликаний, щоб захистити кожну з цих транзакцій в окремо.
      Щоб захистити реєстраційні дані користувачів, які їм необхідно вводити в онлайн формуляри: ім'я, прізвище, паспортні дані, адреси, електронну пошту і так інше.
      Використання SSL сертифікату викликає довіру до Вашого веб-сайту, адже таким чином Ви можете показати відвідувачам свого веб-сайту, включаючи майбутніх клієнтів, наскільки Ви поважаєте секретність їх даних.
      Ви можете вести свій бізнес, не турбуючись про захищеність і конфіденційності особистої інформації Ваших покупців.
      Забезпечуючи SSL безпеку сайту для проведення надійних транзакцій, Ви отримуєте перевагу перед конкурентами в очах Ваших клієнтів.
      Так як SSL сертифікат бізнес рівня (тобто, для отримання якого потрібно провести перевірку компанії) надає інформацію про Вас, як про власника даного SSL сертифікату, користувачі можуть довіряти Вам ще більше, що позитивно впливає на рівень продажів.

  Природно, Вам самим вирішувати, потрібен SSL сертифікат безпеки на сервері чи ні, виходячи з особисто Ваших планів і побажань. Але якщо Ви все таки вирішили захистити свій сайт за допомогою SSL, серйозно поставтеся до вибору сертифіката безпеки.
   

  Залишити коментар

  comments powered by Disqus
  Професійне створення сайтів, просування, інтернет-реклама
  9.5 з 10 базується на 138 відгуках наших клієнтів
  замовляйте створення сайтів, просування, інтернет-рекламу, працюєемо у Львові та Україні